LV&C_STUDIO 8

Sen se stal skutečností a Lenka Vagnerová & Company otevírá vlastní prostory.

Nové studio jsme pojmenovali LV&C_studio8.

Proč právě číslo 8? Adresa je Na Košince 8, prostory jsou na Praze 8, 8 je znakem nekonečna a nositelé čísla 8 jsou charismatické a vůdčí osobnosti. Nemohli jsme jinak, než číslo 8 zařadit do našeho týmu.

LV&C_studio8 bude fungovat jako zkušebna a zázemí našeho souboru. Můžete se však těšit i na  prezentace naší práce, workshopy, classy nebo veřejné zkoušky.

Jestli máte zájem zkoušet v našem krásném prostoru, neváhejte nás kontaktovat a my se o něj rádi podělíme.

Kontaktní e-mail: michaela@lenka-vagnerova.cz

Chtěli jsme prostor slavnostně otevřít a přivítat vás skleničkou šampaňského, ale bohužel nám to daná situace neumožnila. Slávu tedy odkládáme na neurčito a budeme vás o ní informovat.

Vaše Lenka Vagnerová & Company

-------------------------------------------------------------------

A dream has come true! Lenka Vagnerová & Company is opening its studio.

We named the new place LVC_studio8.

Why number 8? The address is Na Košince 8. The building is in Prague 8. Numbr 8 is a sign of infinity and the bearers of number 8 are charismatic and leading personalities. We could not help but include the number 8 in our team.

LVC_studio8 will function as a base of the company and rehearsal studio. However, you can also look forward to occasional presentations of our work.

If you are interested in rehearsing in our beautiful space, do not hesitate to contact us. We will be happy to share it.

Contact e-mail: michaela@lenka-vagnerova.cz

We wanted to open the space ceremoniously and welcome you with a glass of champagne, but unfortunately, the situation did not allow us to do so. We are postponing this moment indefinitely and we will inform you about it.

 

Your LVC company