top of page

Taneční divadlo Lenka Vagnerová & Company založila Lenka Vagnerová v roce 2012 a doslova z nuly vybudovala kompaktní a silný soubor. Díky nadšení, tvrdé práci a s vírou v to, co děláme, jsme vytvořili řadu autorských inscenací, oslovili množství diváků a sklidili za dobu své existence řadu významných ocenění v ČR i v zahraničí.

Po dlouhé cestě pronajímání tanečních sálů a stěhování rekvizit jsme našli vlastní zkušebnu. Naše LV&C_STUDIO8 je krásným komplexem sálů se zázemím na Praze 8. Chceme zde vytvořit tvůrčí místo, prostor pro setkávání umělců a veřejnosti, místo, kde budeme pro vás pořádat kurzy, workshopy, otevřené zkoušky, prezentace a aktivity pro školy. Díky vaší podpoře budeme moci sály vybavit a vytvořit tak důstojný a plnohodnotný prostor pro pohybové divadlo a tanec.

 

Naši zkušebnu jsme nazvali LV&C_STUDIO8 (STUDIO 1, STUDIO 2). Je to krásný komplex sálů se zázemím v areálu Na Košince 8, Praha 8. Naše STUDIO 1 díky svým rozměrům, čtvercovému tvaru a nadstandardně vysokému stropu, simuluje velikost jeviště. Je tak ideální k přípravě inscenací i jejich prezentací, ale i k pořádání skupinových tréninků. Menší sál STUDIO 2 je překrásnou zkušebnou s denním světlem, ideální pro lekce nebo zkoušky.

 

PROČ VAŠÍ PODPORU POTŘEBUJEME:


Rádi bychom obě zkušebny vybavili kvalitní aparaturou a osvětlením, taneční podlahou (baletizolem), na míru vyrobenými zrcadly a baletními tyčemi. Rádi bychom rádi akusticky odhlučnili vysoký strop, nakoupili židle pro diváky, výkryty, vybavení na kurzy (karimatky, menší posilovací náčiní), vybavili zázemí sprch a šaten, atd. 


Peníze na vybavení těchto prostor nám ale chybí a bez vybavení bude naše práce i činnosti směřované k vám limitované. Vaše pomoc a podpora jsou pro nás nesmírně důležité. Pomůžou nám prostory vybavit tak, abychom mohli ve zmíněných aktivitách co nejdříve začít. Díky vašemu příspěvku budeme schopni pracovat plnohodnotně a dlouhodobě a také být s vámi v intenzivnějším kontaktu na kurzech, workshopech, nebo představeních.


Současně budeme vděční i za jakoukoliv podporu naší celoroční činnosti. Každý příspěvek nám pomůže zvyšovat kvalitu naší tvorby, která je pro naši uměleckou vizi zásadní.

Za vaší podporu nesmírně děkujeme.

PODPOŘÍT NÁS MŮŽETE ZDE

bottom of page