Taneční divadlo Lenka Vagnerová & Company založila Lenka Vagnerová v roce 2012 a doslova z nuly vybudovala kompaktní a silný soubor. Díky nadšení, tvrdé práci a s vírou v to, co děláme, jsme vytvořili řadu autorských inscenací, oslovili množství diváků a sklidili za dobu své existence řadu významných ocenění v ČR i v zahraničí.

Po dlouhé cestě pronajímání tanečních sálů a stěhování rekvizit jsme našli vlastní zkušebnu. Naše LV&C_STUDIO8 je krásným komplexem sálů se zázemím na Praze 8. Chceme zde vytvořit tvůrčí místo, prostor pro setkávání umělců a veřejnosti, místo, kde budeme pro vás pořádat kurzy, workshopy, otevřené zkoušky, prezentace a aktivity pro školy. Díky vaší podpoře budeme moci sály vybavit a vytvořit tak důstojný a plnohodnotný prostor pro pohybové divadlo a tanec.

 

Naši zkušebnu jsme nazvali LV&C_STUDIO8 (STUDIO 1, STUDIO 2). Je to krásný komplex sálů se zázemím v areálu Na Košince 8, Praha 8. Naše STUDIO 1 díky svým rozměrům, čtvercovému tvaru a nadstandardně vysokému stropu, simuluje velikost jeviště. Je tak ideální k přípravě inscenací i jejich prezentací, ale i k pořádání skupinových tréninků. Menší sál STUDIO 2 je překrásnou zkušebnou s denním světlem, ideální pro lekce nebo zkoušky.

 

PROČ VAŠÍ PODPORU POTŘEBUJEME:


Rádi bychom obě zkušebny vybavili kvalitní aparaturou a osvětlením, taneční podlahou (baletizolem), na míru vyrobenými zrcadly a baletními tyčemi. Rádi bychom rádi akusticky odhlučnili vysoký strop, nakoupili židle pro diváky, výkryty, vybavení na kurzy (karimatky, menší posilovací náčiní), vybavili zázemí sprch a šaten, atd. 


Peníze na vybavení těchto prostor nám ale chybí a bez vybavení bude naše práce i činnosti směřované k vám limitované. Vaše pomoc a podpora jsou pro nás nesmírně důležité. Pomůžou nám prostory vybavit tak, abychom mohli ve zmíněných aktivitách co nejdříve začít. Díky vašemu příspěvku budeme schopni pracovat plnohodnotně a dlouhodobě a také být s vámi v intenzivnějším kontaktu na kurzech, workshopech, nebo představeních.


Současně budeme vděční i za jakoukoliv podporu naší celoroční činnosti. Každý příspěvek nám pomůže zvyšovat kvalitu naší tvorby, která je pro naši uměleckou vizi zásadní.

Za vaší podporu nesmírně děkujeme.

PODPOŘÍT NÁS MŮŽETE ZDE