PANOPTIKUM

VELIKONOCE S PANOPTIKEM

Dostali jsme spoustu krásných reakcí na nedávný živý přenos představení Panoptikum na ČT art. Přinášíme Vám exkluzivně a premiérově zcela novou televizní režijní verzi Jana Brichcína a Lenky Vagnerové. Velké díky patří celému týmu České televize, který se na této nově sestříhané verzi podílel. Zejména fantastické dramaturgyni Evě Langšádlové, režiséru Janu Brichcínovi, hlavnímu kameramanovi Božku Slavíkovi a zvukaři Janu Štěpánkovi.

Užijte si Velikonoce s Panoptikem! Od 4.4. 20:00 do 5.4. 20:00. Tento přenos pro vás bude zcela ZDARMA.

Avšak pokud by jste chtěli našemu souboru přispět, budeme rádi za vaši podporu, která nás posouvá v činnosti.

Vaše LV&Company

_____________________________​

EASTER GIFT

We received many beautiful reactions to the recent live broadcast of the performance Panoptikum on ČT art. We bring you an exclusive and completely new television premiere version directed by Jan Brichcín and Lenka Vagnerová. Many thanks to the entire Czech Television team that contributed to this newly edited version. Especially the fantastic playwright Eva Langšádlová, director Jan Brichcín, chief cameraman Božek Slavík and sound engineer Jan Štěpánek.

Enjoy Easter with Panoptikum! From April 4th, 20:00 to April 5th, 20:00. This broadcast will be completely FREE for you, but if you would like to contribute to our ensemble, we will be happy for your support.​

 

Your Lenka Vagnerová & Company

____________________________

Vážení diváci,

Již je to více než rok, co jsme se až na pár vyjímek nemohli vidět v divadle a my Vám děkujeme, že nám i nadále zachováváte svou přízeň. Pokud nás chcete podpořit, můžete nám na naši činnost přispět na odkazu níže.

Dear audience,

It has been more than a year since we could see each other in the theater, with a few exceptions. Thank you for your continuing favor. If you want to support us, you can contribute to our activities at the link below.